Mutfak Masa Sandalye 2021

Mutfak Masa Sandalye 2021 Modellerinin Farklı Gruplarını Bir arada Bulabileceğiniz Özenle Hazırlanan Modellerimize Bu Sayfamızda Göz atabilir fikir Edinebilirsiniz, dahası ilgili Kategorilerimize geçiş yaparak Farklı Mutfak Masa Sandalye 2021 Modellerimizi de Görebilirsiniz.

MASA SANDALYE-MUTFAK MASA TAKIMLARI

Güzel bir güne başlayacağınız  kahvaltılar, sevdiğiniz ile keyifli akşam yemekleri, Çay ve kahve içerken edeceğiniz keyifli sohbetler için mutfağınızda kullanacağınız masa ve sandalye setleri için dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlar elbette Kaliteli, Sağlam ve Şık bir Mutfak Masa Sandalye takımı olmalı Ürünlerimizin Kaliteli Malzeme ve işçilik ve modern tasarımı, sayesinde mutfak, balkon ve birçok alanda keyifle kullanabilmeniz için tasarlanmış dahası Kaliteli ham maddeler kullanılarak sağlığınız ile dost ürünler üretilmiştir.

Farklı Ürünler ve Daha Fazlası
Masa Sandalye
MASA SANDALYE-SALON MASA

Salonunuza uygun yemek Masa Sandalye Takımı seçiminde estetik, işlemeler ve renkler tarzınızı yansıtan belirleyici özellikler arasında yer almaktadır. Modern bir tarza sahipseniz ve tarzınızı yansıtmayı seviyorsanız tasarımların ve estetiğin hakim olduğu modern salon masası çeşitlerimiz arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Eğer klasiğin gücünü evinize taşımak istiyorsanız farklı düşünüyorsunuz demektir bu tarz modelleri içinde de Salon masa takımı Kategorimize göz atmalısınız. Üstelik özellikle de son yıllarda sıklıkla tercih edilen ahşap yemek masalarını tercih ederek, klasik ile modern tarzı bir araya getirebilir ve kahvenin her tonunu evinize taşıyabilirsiniz. Ortadan açılır-kapanır masa takımlarımız modern tasarımları sayesinde mutfak, salon ve birçok alanda kullanılabilir. Ayrıca Kaliteli ham maddeler kullanılarak sağlığınız ile dost ürünler üretilmiştir

Farklı Ürünler ve Daha Fazlası
Epoksi masa
MASA SANDALYE-EPOKSİ MASA

Epoksi masa çeşidi, yapısı özel ağaçlar tercih edilerek elde edilen ve üzeri epoksi ile dekore edilen bir türdür. Epoksi kaplama işlemi, dekorasyon çalışmalarında sıklıkla yüzeylerde kullanılmaktadır. Ancak son dönemlerde Masa Sandalye yapımı için kullanılan bu teknik çok başarılı sonuçlar ortaya çıkarmıştır. Sadece evler için değil, işyerleri ve dış mekânlar için de oldukça başarılı bir seçim haline gelen epoksi masa, belirli yapım aşamalarından geçer.

Farklı Ürünler ve Daha Fazlası
MASA SANDALYE-KÜTÜK MASA

Kütük masalarımızın malzemesi ceviz ağacından olup  doğal ağaçtan imal edilmiştir. 400 derecelik fırınlarda kurutularak ve buhara maruz bırakılarak ağacın içindeki bütün canlı organizmalardan arındırılmıştır. Böylece Masa Sandalyeler çok daha sağlam ve uzun ömürlü hale gelmektedir Ürün ahşap yüzeylerine su bazlı ahşap renklendirici ve su bazlı veya mat cila uygulaması yapılmaktadır

Farklı Ürünler ve Daha Fazlası
MASA SANDALYE-KÖŞE TAKIMI

Ürünler modern tasarımı sayesinde mutfak, balkon ve birçok alanda kullanılabilir.
Kaliteli ham maddeler kullanılarak sağlığınız ile dost ürünler üretilmiştir.
Masa sabit Çift kalınlaştırılmış MDF lam dır. Ayaklar nikelejlıdır
SANDALYE iskeleti nikelajlı metaldir. Sırt ve oturum silinebilir kaliteli kumaş ve 28 danse gri süngerlidir
KÖŞE BÖLÜMÜ : Komple metal iskelet silinebilir kaliteli kumaş sünger 28 danste gri süngerdir.
Köşe ölçüsü:130 x 180 x 85 cm
Masa Ölçü: Derinlik: 80 cm x Genişlik: 130 cm x Yükseklik:78 cm
De-monte Paket içerisinde bulunan vidalar ile masanın ayakları ve sandalye ayakları tarafınızca monte edilir Kaliteli Masa Sandalye Modelleri için Kategorilerimize Göz atın

Farklı Ürünler ve Daha Fazlası
MASA SANDALYE- ALEMİNYUM VE METAL OTURMA GRUBU

İskelet yapısı alümiyum profilden imal edilen Defne oturma gruplarımız, oturum esnasında kollarınızı
metal soğukluğundan korumak ve görünümde yumuşak bir geçiş sağlamak için mobilyanın kolçaklarında suya dayanıklı, özelbir ağaç olan IROKO AĞAÇ kullanılmıştır.
Mobilyaya estetik bir görünüm veren bu ağaç suya, yağmura, çamura dayanıklı bir materyal olduğundan mobilyalarınızı iç ve dış mekânlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Doğal olduğu için sağlığınıza zararlı hiç bir unsur içermez.
Estetiği, şıklığı ve konforu bir arada sunuyoruz.
Modern tasarımı ile evinizin bahçe, balkon ve teraslarında konforlu bir oturum sağlamaktadır.
Nemlenmeye, küflenmeye veya paslanmaya son.

Farklı Ürünler ve Daha Fazlası
MASA SANDALYE- BAHÇE MOBİLYALARI - AHŞAP OTURMA SET

Piknik alanlarında, sitenizde, balkonunuzda, bahçenizde, cafe, restaurant, çay ocakları ve otellerde dört mevsim kullanım imkanı sağlar. Hem iç mekan hem dış mekan kullanımına uygundur.

Ürünümüz fırınlanmış gürgen ağacından imal edilmiş olup, işlenmeden önce nem oranları %12ye düşürülerek ani hava değişimi, yüksek nem vs. Gibi durumlar karşısında olası çatlama, eğilme gibi sorunların önüne geçilmiştir .Dış mekan kullanımına uygun olarak su bazlı boya ve su bazlı cila işlemlerinden geçirilmiştir.

Farklı Ürünler ve Daha Fazlası
YUKARI KAYDIR
Sohpeti Aç
Yardım İster misiniz ?
Merhaba
Mutfak Masa Sandalye 2021 ile ilgili bilgi almak İstermisiniz ?
Bağlantı: https://tekmanmobilya.com/masa-sandalye